Kalendář akcí
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník)
10.01.2015 00:00
Jun-I-D-LAT 1.místo
10.01.2015 Nezbedný bakalář 2015 (35. rořník)
10.01.2015 00:00
Jun-I-D-STT 11.místo
20.12.2014 CRYSTAL CUP 2014 - Taneční liga Moravskoslezské divize
20.12.2014 00:00
Děti-II-D 4.místo
13.12.2014 Kroměřížský taneční festival 2014
13.12.2014 00:00
Děti-II-D 2.místo
06.12.2014 Vánoční cena Fortuny 2014
06.12.2014 00:00
Děti-II-D 5.místo
29.11.2014 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize
29.11.2014 00:00
Děti-II-D 3.místo
22.11.2014 Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha
22.11.2014 00:00
Děti-II-D 1.místo
16.11.2014 MISTROVSTVÍ MORAVY - DRUHÁ ČÁST
16.11.2014 00:00
Děti-II-D 4.místo
02.11.2014 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2014
02.11.2014 00:00
Děti-II-D 2.místo
01.11.2014 O Všetulskou lentilku
01.11.2014 00:00
Děti-II-D 8.místo
25.10.2014 O pohár starosty města Uherské Hradiště
25.10.2014 00:00
Děti-II-D 7.místo
18.10.2014 Blanenský Danza Cup
18.10.2014 00:00
Děti-II-D,3.místo
11.10.2014 Otevřená šance - ŘÍJNOVÁ CENA
11.10.2014 00:00
Děti-II-D 2 místoNáhled tanců ze soutěže WALTZ QUICKSTEP POLKA CHACHA JIVE
28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka
28.09.2014 00:00
Děti-II-D 1 místoNáhled tanců ze soutěžeWALTZ QUICKSTEP POLKA CHACHA JIVE
27.09.2014 Grand Prix 2014 Ústí
27.09.2014 00:00
Děti-II-D 3 místoNáhled tanců ze soutěžeWALTZ QUICKSTEP POLKA CHACHA JIVE
20.09.2014 Taneční festival TK GRADACE - TLJM 2014
20.09.2014 00:00
Děti-II-D 3 místo
15.06.2014 VELKÁ CENA BRNA STŘED
15.06.2014 00:00
Děti-II-D 6 místo
25.05.2014 Tabor OPEN 15.ročník
25.05.2014 00:00
Děti-II-D 4 místo
24.05.2014 Tábor OPEN 15.ročník
24.05.2014 00:00
Děti-II-D 3 místo
08.05.2014 Moravskoslezská taneční liga - Memoriál Rudolfa Če
08.05.2014 00:00
Děti-II-D 3 místo
26.04.2014 Taneční liga Moravskoslezké divize 2014
26.04.2014 00:00
Hobby-Děti-II 1 místo , Hobby-Jun-I-KOMB. 1 místo , Hobby-Jun-II-KOMB. 1 místo
19.04.2014 O cenu starosty města Kroměříže 2014
19.04.2014 00:00
Hobby-Děti-II 4 místo , Hobby-Jun-II-KOMB. 6 místo
12.04.2014 HLUČÍNSKÁ LILIE 30.ročník - Taneční liga Moravskos
12.04.2014 00:00
Hobby-Děti-II 3 místo , Hobby-Jun-I-KOMB. 3 místo , Hobby-Jun-II-KOMB. 4 místo
05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014
05.04.2014 00:00
Hobby-Děti-II 3 místo , Hobby-Jun-II-KOMB. 3 místo
29.03.2014 Vyškov 2014
29.03.2014 00:00
Hobby-Děti-II 3 místo, Hobby-Jun-I-KOMB. 3 místo, Hobby-Jun-II-KOMB. 4 místo
01.03.2014 O pohár města Šumperka
01.03.2014 00:00
Hobby-Děti-II 6 místo, Hobby-Jun-I-KOMB. 5 místo, Hobby-Jun-II-KOMB. 4 místo
16.02.2014 Říčanský pohár 2014 - 37.ročník
16.02.2014 00:00
Hobby-Jun-I-KOMB. 1 místo, Hobby-Jun-II-KOMB. 1 místo
19.01.2014 JEŠTĚ JEDNOU RADEK OSTRůVKA
19.01.2014 00:00
Hobby-Děti-II 3 místo
12.01.2014 O CUKROVOU ČÍŠI 2014
12.01.2014 00:00
Hobby-Jun-II-KOMB. 4 místo,Hobby-Děti-II 4 místo
21.12.2013 CRYSTAL CUP 2013 - TL MS DIVIZE 2013-Ostrava
21.12.2013 00:00
https://www.csts.cz/cs/VysledkySoutezi/Soutez/3316015
14.12.2013 Vánoční cena Fortuny 2013 - Zlín
14.12.2013 00:00
Hobby-Děti-I 2.místo Hobby-Děti-II 3.místo
07.12.2013 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize - Ostrava
07.12.2013 00:00
Hobby-Děti-II 4.místo Hobby-Jun-II-KOMB.6.místo
01.12.2013 Kometa Cup 2013 - Brno
01.12.2013 00:00
Hobby-Děti-II 4.místo Hobby-Jun-II-KOMB. 8.místo
16.11.2013 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2013 - Český Těšín
16.11.2013 00:00
Hobby-Děti-II 5. místo Hobby-Jun-I-KOMB 3.místo
02.11.2013 O Všetulskou lentilku 2013 - Holešov
02.11.2013 00:00
Hobby-Děti-II 4.místo Hobby-Děti-II 7místo
21.09.2013 Taneční festival TK GRADACE - Otrokovice
21.09.2013 00:00
Hobby-Děti-I 2.místo Hobby-Děti-II 10.místo
Záznamy: 1 - 36 ze 36